Zawodniczki LTS Legionovii Legionowo po raz trzeci z rzędu zdobyły Mistrzostwo Polski Kadetek. W finale drużyna prowadzona przez Dawida Michora stoczyła ciężki bój z KS Pałacem Bydgoszcz.

W pojedynku o złoto spotkały się zdecydowanie najlepsze drużyny odbywającego się w Słupsku turnieju. Zarówno legionowianki jak i zawodniczki z Bydgoszczy nie zaznały porażki w trwających pięć dni rozgrywkach. LTS pokonał kolejno 3:0 Muszynę Proximę Kraków, 3:1 San- Pajdę Jarosław, 3:0 APS Rumię oraz 3:0 Dargfil Tomaszów Mazowiecki. Pałac Bydgoszcz okazał się przeciwnikiem znacznie trudniejszym i już po pierwszym przegranym przez Legionovię 19:25 secie, było wiadomo, że obrończynie tytułu czeka ciężka przeprawa. Drugi set był niezwykle zacięty i zakończył się wygraną Legionovii 27:25. Trzecia odsłona meczu przyniosła załamanie w grze LTS-u. Pałac łatwo wygrał do 18. Na szczęście podopieczne Dawida Michora zdołały się podnieść i doprowadzić do tie breaka, w którym po zaciętym boju zwyciężyły 15:13 i tytuł ponownie powędrował do Legionowa.

Muszyna Proxima Kraków – LTS Legionovia Legionowo 0:3 (11:25, 11:25,11:25)

San-Pajda Jarosław – LTS Legionovia Legionowo 1:3 (21:25, 25:21, 12:25, 19:25)

LTS Legionovia Legionowo – APS Rumia 3:0 (25:23, 25:14, 25:17)

LTS Legionovia Legionowo – Dargfil Tomaszów Mazowiecki 3:0 (26:24, 25:21, 25:20)

KS Pałac Bydgoszcz – LTS Legionovia Legionowo 2:3 (25:19, 25:27, 25:18, 15:25, 13:15)