Wisła Jabłonna kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Drużyna Ryszarda Stromeckiego, pomimo poważnych osłabień, przywiozła komplet punktów z Radzymina.

Trener Wisły nie mógł skorzystać z Michała Banaszka oraz świetnie grającego w spotkaniu z Sokołem II Serock Pawła Madeja. Dlatego też, jego drużyna była, jak sam przyznał, nastawiona na destrukcję oraz grę z kontry. W pierwszej połowie gospodarze mieli optyczną przewagę, stwarzali groźniejsze sytuacje. Wisłę ratował pewnie grający Kokosiński, który miał dużo szczęścia, gdyż piłka po strzałach graczy z Radzymina zatrzymywała się na słupku i poprzeczce strzeżonej przez niego bramki. W drugiej połowie spotkania gracze z Jabłonny opanowali sytuację a z gospodarzy zaczęło uchodzić powietrze. Jedyna bramka spotkania padła po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, które dosyć niespodziewanie zamieniło się w strzał. Piłka po zagraniu Mateusza Kowalskiego odbiła przed szarżującym Łukaszem Gałązką, który zmylił bramkarza gospodarzy. W szeregach Wisły zapanowała szalona radość, jednak Mazur nie zamierzał się poddawać. Mecz niezwykle się zaostrzył, gospodarze rzucili się do ataków, które jednak rozbijały się o pewnie grający blok defensywny graczy z Jabłonny. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Wisły 1:0. Jest to niezwykle cenna wygrana, gdyż przybliża klub z Jabłonny do upragnionego awansu. W następnej kolejce podopieczni Ryszarda Stromeckiego mają zmierzyć się z Rotavią Nieporęt.

RKS Mazur II Radzymin – K.S Wisła Jabłonna 0:1 (0:0)

bramka: Mateusz Kowalski (64)

Skład: Tomasz Kokosiński – Piotr Małyszew, Maciej Lech(80′ Adam Podgórski) Łukasz Majewski, Zbigniew Marzęcki – Adrian Polak (46; Szymon Prandzioch), Mateusz Kowalski, Łukasz Gałązka, Mateusz Bytomski(57′ Mikołaj Kropicz) – Jarosław Kowalski, Adam Fronczek(87′ Łukasz Walczak)