Ostatni weekend pokazał, że jedno z wieliszewskich skrzyżowań bez wątpienia przysparza wiele kłopotów kierowcom. Bowiem w przeciągu dwóch dni doszło tam do kolizji i wypadku. W jednym ze zdarzeń ranne zostały dwie osoby.
Do wspomnianych zdarzeń doszło na skrzyżowaniu ul. Przedpełskiego z Aleją Niepodległości. Pierwsze miało miejsce w sobotę (13 maja) około godziny 8:45. Kierujący pojazdem audi 39-letni mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu fordowi i doprowadził do zderzenia.  Nikt nie odniósł obrażeń. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.


Mniej szczęścia mieli jednak uczestnicy niedzielnego (14 maja) wypadku. Około godziny 16:00 w tym samym miejscu i w podobnych okolicznościach doszło do zderzenia  opla z fordem. 30-letni kierowca opla zderzył się na wieliszewskim skrzyżowaniu z fordem, którym kierowała 38-letnia kobieta.  Jak ustalili policjanci sprawca wypadku nie ustąpił  pierwszeństwa przejazdu. W wyniku tego zdarzenia pasażerowie forda – 14-letni chłopiec  i 12-letnia dziewczynka zostali przewiezieni do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP Wieliszew.
Wygląda na to, że wspomniane skrzyżowanie nie należy do najbezpieczniejszych. Warto więc zwrócić na nie szczególną uwagę.

KG

fot.: KP PSP Legionowo

1 KOMENTARZ

  1. Z jaka prędkością ktosie podróżowali? Zbliżając się do krzyżówki można zwolnic? Nie po co dziś się zapierd…ile koni pod maską i im mniej zwojów w mózgu tym lepiej. Takie czasy!!!!!!!

Comments are closed.