Zakończyła się rekrutacja do miejskich przedszkoli. Niestety około 300 maluchów nie znalazło w nich miejsca. Władze miasta zapowiadają utworzenie dodatkowych oddziałów w istniejących placówkach, tak aby mogły one przyjąć dodatkową liczbę trzylatków. Oprócz tego, w budowanym właśnie bloku na osiedlu Piaski ma powstać odział przedszkolny, prowadzony przez miejską spółkę KZB Legionowo, w którym miejsce znajdzie kilkadziesiąt maluchów. Władze miasta mają nadzieję, że dzięki tym działaniom wszystkie chętne dzieci zostaną przyjęte do legionowskich przedszkoli.

3 KOMENTARZE

  1. A co tam przedszkolaki, grunt że będzie meczet na Targowej, co nie? Co tam przedszkolaki, je sie poupycha w przepelnionych przedszkolach, grunt ze stoi wielkie puste centrum komunikacyjne. Wprawdzie pociągów i kas nie ma, ale jest gdzie robić koncerty i wieczorki propagandowe dla Po i .N

    • O widzę że i tutaj troll pisowski zawitał, białe róże dla ciebie słodziaczku

      • Każdego mieszkańca wytykającego błędy urzędnikom i prezydentowi nazwiecie „pisowskim trollem”? To gratuluje, ja więcej na was swojego głosu nie oddam.

Comments are closed.