LTS Legionovia Legionowo odniosła kolejny gigantyczny sukces. Młode siatkarki z Legionowa po raz trzeci z rzędu zdobyły Mistrzostwo Polski Juniorek.

Drużyna prowadzona przez Wojciecha Lalka pewnie rozprawiała się z kolejnymi rywalami, przegrywając tylko jedno spotkanie z KS Pałacem Bydgoszcz. To właśnie bydgoszczanki były rywalkami Legionovii w finale, nadarzyła się więc okazja do rewanżu, której młode siatkarki z Legionowa nie zamierzały zmarnować. Pierwszy set spotkania był popisem Legionovii, która wprawdzie miała drobne problemy na początku partii, ale w jej późniejszej fazie nie dała szans rywalkom wygrywając do 15. Druga odsłona meczu była bardziej wyrównana, jednak to siatkarki LTS-u zachowały więcej zimnej krwi i zwyciężyły 25:21. Trzeci i jak się okazało ostatni set to prawdziwy pogrom drużyny z Bydgoszczy, której zawodniczki mogły jednie bezradnie patrzyć na rozkręcające się z każdą kolejną piłką rywalki. Wygrana 25:14 przypieczętowała fenomenalny sezon w wykonaniu młodych legionowskich siatkarek.

LTS Legionovia Legionowo – KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:15, 25:21, 25:14)

LTS Legionovia Legionowo:Zakościelna, Niderla, Salamonik, Omelaniuk, Skowron, Montowska, Sobolewska, Górecka, Zaborowska, Grabka, Gryka, Rasińska, Adamek ,Maziopa