Adele zaśpiewa w Legionowie!

2
867

Znana na całym świecie Adele przyjedzie do Legionowa! Piosenkarka dowiedziała się o naszym mieście dzięki ostatniemu referendum. Jak mówi, jest pod wrażeniem waleczności jego mieszkańców, dlatego już w sierpniu wystąpi w hali Arena!

 

Adele dowiedziała się o Legionowie za sprawą rozgłosu towarzyszącego niedzielnemu referendum. O mieście i planach przyłączenia go do stolicy Polski opowiedział artystce jej znajomy, Paweł Szpak – mieszkający w Londynie rodowity legionowianin, który poznał Adele w czasach, gdy dopiero dobijała się do drzwi show biznesu. – To niesamowite, że mieszkańcy prawie jednogłośnie pokazali swój sprzeciw. Podoba mi się taka postawa. Nie znoszę, kiedy władza chce decydować za ludzi, a legionowianie pokazali, gdzie mają takie pomysły. Muszę poznać to miasto! – zapowiedziała wokalistka w korespondencji z naszym dziennikarzem.

Artystka tego formatu nie rzuca słów na wiatr. Adele wystąpi w Arenie 25 sierpnia. Mieszkańcy tak bardzo ją urzekli, że postanowiła dać koncert całkiem za darmo. Miasto liczy się z ogromnym zainteresowaniem, jakie wzbudzi ten występ. – Jesteśmy zaskoczeni, ale też podekscytowani propozycją Adele. Pracujemy nad tym, by pomieścić na koncercie jak najwięcej osób i zapewnić jej jak najlepsze warunki – komentuje prezydent Roman Smogorzewski. A my odliczamy już dni do tego wielkiego wydarzenia!

KejT

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPożar domu przy al. Róż
Następny artykułPożar na Kępie Kiełpińskiej
Redakcja

Gazeta Miejscowa / Telewizja Legionowo | ul. Piłsudskiego 3, 05-120. Legionowo. Telefon: 515 267 766, fax: 22 774 11 17, email. gazeta@miejscowa.pl

2 KOMENTARZE

Comments are closed.