Koszykarze Legionu Legionowo pod wodzą Przemysława Raczyka pokonali we własnej hali MKS Ochotę Warszawa i zrobili olbrzymi krok w kierunku 2 ligi.

Drużyna z Legionowa rozgrywa świetny sezon i raz po raz udowadnia, że poważnie myśli o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej. Nie inaczej było w spotkaniu z MKS-em, które rozpoczęło się prawdziwego szturmu legionowian, którzy rzucili w pierwszej kwarcie spotkania 25 punktów przy jedynie 12 zdobytych przez gości. Wydawało się, że cenne zwycięstwo nie może wymknąć się z rąk. Koszykarze Legionu nie byliby jednak sobą, gdyby nie zafundowali swoim kibicom następnego dreszczowca. W dwóch kolejnych kwartach warszawianie zaczęli gonić wynik, przewaga Legionu znikała niczym kałuża w słoneczny lipcowy dzień. Przed rozpoczęciem ostatniej odsłony meczu Legion miał tylko o jeden punkt więcej od gości, którzy zaczęli wierzyć w możliwość odwrócenia losów spotkania. Na szczęście, podopieczni trenera Raczyka opanowali sytuację i ostatecznie zwyciężyli 74:58

KS Legion Legionowo – MKS Ochota Warszawa 74:58 (25:12, 11:18, 16:21, 22:7)