Pomimo wysokiej porażki w poprzedniej kolejce, Legionovia szybko wróciła na właściwe tory. Podopieczni Mirosława Jabłońskiego rozgromili na własnym stadionie Polonię Bytom 3:0. Pierwsza połowa spotkania nie wskazywała jednak na wysokie zwycięstwo gospodarzy.

Pierwszą groźną akcję spotkania przeprowadzili goście, którzy byli bliscy objęcia prowadzenia po uderzeniu Marcina Lachowskiego. Legionovia odpowiedziała w 33 minucie. Mateusz Kwiatkowski popędził środkiem pola, dobrym podaniem uruchomił Mateusza Żebrowskiego, który technicznym strzałem próbował zaskoczyć Marcina Michalaka. Było to wszystko na co stać było Legionovię w pierwszej odsłonie spotkania. Widząc problemy swojego zespołu, trener Jabłoński wpuścił na boisko Daniela Kraskę, który zastąpił słabo dysponowanego tego dnia Żebrowskiego. Legionovia zaczęła grać lepiej, jednak tak jak w pierwszej połowie meczu, to Polonia pierwsza zagroziła bramce strzeżonej przez Adama Wilka. Dośrodkowanie z rzutu wolnego o mały włos nie zakończyło się samobójczym trafieniem Pawła Garygi. Goście, których sytuacja w tabeli jest nie do pozazdroszczenia za wszelką cenę chcieli zdobyć upragnioną bramkę. W 61 minucie byli o krok od objęcia prowadzenia, Legionovię uratował jedynie refleks Adama Wilka, który fantastycznie obronił uderzenie Marcina Lachowskiego. W 72 minucie meczu drużyna z Legionowa rozpoczęła szturm na bramkę Polonii, poprawnie grająca do tej pory formacja defensywna drużyna z Bytomia zaczęła się gubić. Kolejną dobrą akcję przeprowadził Mateusz Kwiatkowski, a o krok od zdobycia bramki był Krystian Miś. Minutę później Legionovia objęła prowadzenie. Krystian Wójcik uderzał z dystansu, piłka odbita przez bramkarza gości trafiła pod nogi Kwiatkowskiego, który zagrał ją przed pole karne. Goście czekali na sygnalizację spalonego, a ich niezdecydowanie wykorzystał Daniel Kraska. Polonia nie zdążyła się jeszcze otrząsnąć po utracie gola, a przegrywała już 2:0. Cudownym uderzeniem z dystansu popisał się Wojciech Kalinowski.Nie był to jednak koniec strzeleckich popisów Legionowian. Gości dobił w 78 minucie meczu Krystian Miś, który pokonał bramkarza technicznym strzałem zza pola karnego.

Legionovia z 33 punktami zajmuje 7 miejsce w tabeli. W następnej kolejce zmierzy się z przewodzącą stawce Odrą Opole.

Legionovia Legionowo – Polonia Bytom 3:0 (0:0)

Bramki: Daniel Kraska 73 min. , Wojciech Kalinowski 76 min., Krystian Miś 78 min..

Legionovia KZB Legionowo:Wilk – Grzelak, Borenović, Bajat, Kalinowski – Żebrowski (46 min. Kraska), Malik, Garyga, Wójcik (86 min. Zaklika), Madeński (37 min. Miś), Kwiatkowski (79 min. Goliński).
Polonia Bytom:Michalak – Barbus, Szyndrowski, Basista, Szkatuła – Słodowy, Chrabąszcz (80 min. Setlak) – Musiolik (71 min. Kuzdra), Lachowski, Ceglarz (76 min. Stefański), Zaremba.