Koszykarze Legionu Legionowo dobrze radzą sobie w fazie play-off, tym razem po niezwykle zaciętym meczu pokonali UKS Gim 92 Ursynów Warszawa.

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy pałali rządzą rewanżu za porażkę, którą ponieśli w Legionowie. Pierwsza kwarta zakończyła się minimalnym prowadzeniem UKS-u 22:21. Następne dwie odsłony spotkania należały do podopiecznych Przemysława Raczyka, którzy wygrali je 22:16 i 19:16. Wydawało się, że Legion bez problemu dowiezie prowadzenie do końca meczu. Niestety, w szeregi legionowian wkradło się rozprężenie i gospodarze zaczęli gonić wynik. Pomimo dramatycznego przebiegu ostatnich minut spotkania drużyna z Legionowa nie dała sobie wydrzeć zwycięstwa i mecz zakończył się wynikiem 80:79.

W kolejnym spotkaniu Legion podejmować będzie MKS Ochota.

UKS Gim 92 Ursynów Warszawa – KS Legion Legionowo 79:80 (22:21, 16:22, 16:19, 25:16)

KS Legion Legionowo: Centrone – 17, Teklak – 13, Witek – 10, Piasecki – 9, Kosiński – 7, Łopaciński – 7, Zawistowski – 6, Bandurski – 6, Mikos – 3, Kostecki – 2, Stabach, Rybałtowski.