Również i artyści oraz organizacje pozarządowe zaangażowały się w ostatnich dniach w akcję promującą niedzielne (26 marca) referendum lokalne. W poniedziałek (20 marca) wieczorem, na ścianach przejścia podziemnego na stacji PKP Legionowo pojawiło się graffiti zachęcające legionowian nie tylko do samego pójścia do urn, ale też i do opowiedzenia się w nim po konkretnej stronie. Stronie Legionowa.

7 KOMENTARZE

  1. Malowanie graffiti to nic innego jak dewastacja przejścia podziemnego przez „artystów” działających na zlecenie Miasta. Sprawą powinna zająć sie prokuratura.

  2. No cóż tylko młodzieży jest WSZYSTKO obojętne ,nie pamiętają jak LEGIONOWO wyglądało w latach ubiegłego wieku -to była TRAGEDIA,a nie miasto, teraz dzięki ciężkiej pracy naszych MŁODYCH rządzących mamy przepiękne miasto – WIELKA ZMIANA ,Nie chcemy aby nami rządzili z daleka i wszelka kasa szła na Toruń

  3. ROMEK, ŻEGNAJ !!! POWOLI PAKUJ WALIZKI I GRZEJ NISZCZARKE !!! NOWA EKIPA SKOPIE CI DOOOPSKO !!! JAK CHCESZ WYGRAĆ, GDY USTAWA JUŻ W SEJMIE ? Referendum TO STRATA CZASU, PIENIĘDZY I FARBY !!!

    • @Kwiatkowski z legionowa ale tak naprawdę z żoliborza, wracaj do kot..ebcy, wasz czas jest policzony. Jak wolisz Legionowo w warszawie to znaczy, że jesteś frajer. A frajerów warszawka szybko wchłonie. Będziesz srał tak jak ci prezes powie. A do Legionowa rikszą będziesz jeździł palancie. Twoje komentarze już dawno powinny być zablokowane. Spadaj do innych pizdowskich mediów.

  4. A mnie Urząd zniechęca do referendum nachalną propagandą. Uważam też, że to nie w porządku by podległe Urzędowi instytucje agitowały politycznie. (Nikt nie wmówi mi że „artysci i instytucje pozarzadowe” nie są inspirowane przez Talarskiego i innych) To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że trzeba to wszystko uprzątnąć a obecny układ stopniowo, sukcesywnie odsunąć.

    • To uprzątnij. Byłeś na poprzednich wyborach? Pewnie w tym czasie miałeś milsze zadanie. Następnym razem idź do wyborów. Możesz coś zmienić. Ale jak ci ordynację pizdowska partia zmieni to już o niczym nie będziesz decydował.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.