W piątek (17 marca) w sali konferencyjnej legionowskiego ratusza obyło się spotkanie informacyjne dot.konsekwencji przyłączenia do Mega Warszawy. Prezydent Roman Smogorzewski opowiada o zagrożeniach, jakie niesie za sobą taka sytuacja i odpiera zarzuty non-sensu nadchodzącego referendum.

W spotkaniu dotyczącym konsekwencji przyłączenia Legionowa do Warszawy wzięli udział nie tylko legionowianie. Ratusz odwiedziła tego dnia także burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan. Jak mówi, Legionowo jest dla niej wzorem samorządności. Burmistrz wierzy, że legionowianie pójdą licznie do urn i pokażą co sądzą o planach PiSu.

A co o referendum i planach PiS sądzą mieszkańcy Legionowa, którzy wzięli udział w piątkowym spotkaniu w ratuszu?

 

2 KOMENTARZE

  1. Smogorzewski w jednym ma rację: PiS wobec oporu społecznego wycofuje się ze swoich planów. PO przez 8 lat pokazywała, że nie liczy się z obywatelami i twardo wprowadzała w życie szkodliwe ustawy. Teraz gemby im napuchły od słów typu „demokracja” i „suweren”. Żenada!

  2. pis zostanie na 100% zdelegalizowany, jako partia faszystowsko-bolszewicka. Cała Europa się dziwi że w Polsce są czubki które na przestępców oddały swój głos. Wstyd, i podobno ci co za pis głosowali uważają się za Polaków, ech cyrk

Comments are closed.