Gasili pożar trawy, znaleźli nieprzytomną kobietę

0
373

W środę (15.03) o godzinie 22:20  do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Nowym Dworze Mazowieckim wpłynęło zgłoszenie o pożarze trawy na wysokości przepompowni w miejscowości Góra w gminie Wieliszew. Na miejsce wysłano zastępy ratowniczo – gaśnicze. 

Dyspozytor z Nowego Dworu zgłoszenie przekazał do Legionowa, sam wysyłając pierwszy zastęp z JRG Nowy Dwór Mazowiecki. Stanowisko Kierowania w Legionowie na miejsce pożaru wysłało dodatkowo zastępy z Krubina i Janówka.

Zawodowi strażacy po przybyciu na miejsce zdarzenia, zastali rozwinięty pożar trawy na obszarze około 10 metrów kwadratowych. Nieopodal zauważono leżącą nieprzytomną kobietę w średnim wieku, której natychmiast udzielono pierwszej pomocy oraz wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego. Na szczęście funkcje życiowe były zachowane. Strażacy monitorowali poszkodowaną do czasu przekazania jej załodze karetki.

/MK/

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułRejony do poprawki
Następny artykułKot by się uśmiał
Redakcja

Gazeta Miejscowa / Telewizja Legionowo | ul. Piłsudskiego 3, 05-120. Legionowo. Telefon: 515 267 766, fax: 22 774 11 17, email. gazeta@miejscowa.pl