Legion Legionowo odniósł pierwsze zwycięstwo w fazie play-off rozgrywek III ligi. Koszykarze z Legionowa pokonali 89:86 UKS GIM 92 Ursynów Warszawa.

Legion doskonale rozpoczął spotkanie, szybko odskakując gościom na kilka punktów. Po pierwszych dwóch pewnie wygranych kwartach wydawało się, że drużyna z Legionowa bez problemów utrzyma prowadzenie. III kwarta nie zapowiadała jeszcze emocji które czekały nas w końcówce meczu. W ostatniej odsłonie spotkania goście rzucili na szalę całe swoje umiejętności i zaczęli odrabiać straty. Przewaga Legionu zaczęła topnieć niczym bałwan w marcu. UKS wygrał czwartą kwartę 27:19, okazało się to jednak niewystarczające do dogonienia graczy z Legionowa, którzy zwyciężyli 89:86.

KS Legion Legionowo – UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 89:86 (28:21, 23:21, 19:17, 19:27)