Jakie lokale na dworcu?

0
446

Rusza procedura przetargowa na lokale handlowe na legionowskim dworcu. Z przeprowadzonych konsultacji wynika, że najbardziej pożądanymi przez mieszkańców obiektami będą salonik prasowy, punkt gastronomiczny i sklep spożywczy. Najmniej wyczekiwane są usługi szewca, pralnia, drogeria i restauracja. Jacy przedsiębiorcy wystartują w przetargu? Odpowiedź na to pytanie poznamy już wkrótce.

Konsorcjum spółek PEC i KZB przeznacza do wynajęcia pięć lokali. Dwa o powierzchni ok. 16 m² mają instalację telekomunikacyjną, czujki ruchu i klimatyzację. Pozostałe lokale mają większą powierzchnię, tj. 72,17 m², 63,35 m² oraz 71,40 m² – ich mocnym punktem są duże witryny wystawowe od strony ulicy Kościuszki oraz rolowane kraty.

Konsorcjum dopuszcza powstanie punktu gastronomicznego, saloniku prasowego, apteki, usług szewskich, pralni, księgarni lub drogerii. Jednocześnie zastrzega, że w lokalach nie wolno prowadzić działalności związanej z grami na automatach, jak również jakiejkolwiek inne działalności w zakresie gier losowych, zakładów wzajemnych, działalności typu sex shop, czy też działalności polegającej na wprowadzaniu do obrotu substancji psychotropowych lub odurzających, w szczególności tzw. dopalaczy.

Lokale będą do wynajęcia na 3 lata. Cena wywoławcza czynszu wynosi 78,00 zł/m² netto. Informacji na temat warunków przetargu udziela KZB Legionowo Spółka z o.o., ul. marsz. J. Piłsudskiego 3, pok. nr 21 lub pod numerem tel. 22 766 47 38.
Anna Krajewska