Napalony na zdjęcia

1
682

Na jednym z portali społecznościowych pojawiła się ostatnio niepokojąca informacja. „Chcę uczulić wszystkie dziewczyny podróżujące gdziekolwiek z dworca PKP w Legionowie! Dziś byłam ofiarą młodego mężczyzny…” – napisała przerażona Adrianna.

Jak opowiada użytkowniczka portalu, dziwnie zachowujący się mężczyzna usiłował przy pomocy swojego telefonu zrobić jej, a także innym czekającym na peronie kobietom zdjęcia. Gdy dziewczyna uciekła do pociągu, wsiadł za nią, usiadł naprzeciwko i znów próbował ją sfotografować. Nie odpuścił nawet, kiedy dosiadła się do innych pasażerów! Dalej krążył wokół przerażonej dziewczyny, usiłując zrobić zdjęcie. – Gdy wysiadłam, wysiadł za mną. Nie reagował na nic, nawet gdy powiedziałam, że zaraz zadzwonię na policję – relacjonuje Adrianna. Jak wynika z opisu, mężczyzna jest wysoki i szczupły. Był ubrany w podarte, rozerwane jeansy i czarną, długą kurtkę. Ponieważ przez cały czas miał na głowie kaptur i był wpatrzony w swój zielony telefon, brakuje opisu jego twarzy.
Pod postem dziewczyny szybko posypały się komentarze. Wśród słów zaniepokojenia i wzburzenia pojawiły się także posty wskazujące, że nie była to pierwsza taka sytuacja z udziałem rzeczonego natręta. „Widziałam go wczoraj na dworcu, jechałam do Warszawy Centralnej, ale obczajał inną pannę” – pisała jedna z użytkowniczek portalu. „Widziałam go w Centrum Komunikacyjnym, jak głupio się śmiał i nagrywał tańczące dziewczynki. Zdrowy na umyśle to on nie jest…” – dodała kolejna internautka.
Niestety Adrianna, podobnie jak inne kobiety, nie zgłosiła sprawy na policję. Tajemniczy miłośnik fotografii może więc nadal kręcić się w rejonach opisywanych stacji. Redakcja Miejscowej na Weekend poinformowała o sprawie legionowską policję. Jak informuje rzecznik KPP Legionowo podkom. Emilia Kuligowska, funkcjonariusze będą częściej patrolować teren stacji.

Katarzyna Gębal

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNa kłopoty… Galoch
Następny artykuł90 lat pana pułkownika
Redakcja
Gazeta Miejscowa / Telewizja Legionowo | ul. Piłsudskiego 3, 05-120. Legionowo. Telefon: 515 267 766, fax: 22 774 11 17, email. gazeta@miejscowa.pl

1 KOMENTARZ

Comments are closed.