55-letni Andrzej M. z Serocka usłyszał zarzut znęcania się nad swoimi rodzicami. Mężczyzna został zatrzymany w poniedziałek (23 stycznia), kiedy po raz kolejny wszczął domową awanturę. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

– Policjanci z Serocka byli wielokrotnie wzywani na interwencję do jednego z domów w gminie Serock. Andrzej M., często nietrzeźwy, awanturował się, wyzywał, groził pozbawieniem sobie życia i ubliżał rodzicom. – informuje rzecznik KPP Legionowo podkom. Emilia Kuligowska. Tym razem czara goryczy się przelała. Rodzice agresywnego 55-latka wezwali policję. Funkcjonariusze natychmiast pojawili się na miejscu i zatrzymali mężczyznę. Starsi państwo złożyli zawiadomienie o znęcaniu się.
Andrzej M. usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną. Śledczy, mając na uwadze, że mężczyzna był już w przeszłości karany za to samo przestępstwo, zwrócili się do Prokuratury Rejonowej, by został tymczasowo aresztowany. Sąd Rejonowy w Legionowie przychylił się do tego wniosku. 55-latek trafił do aresztu na trzy miesiące. Grozi mu do 5 lat więzienia.

KG

fot.: KPP Legionowo