Siatkarki Legionovii przerwały serię porażek i pokonały Giacomini Budowlanych Toruń 3:1.

Legionowianki zagrały drugie dobre spotkanie z rzędu. W poprzeniej kolejce minimalnie przegrały z BKS PROFI Bielsko-Biała 2:3. W spotkaniu z przyjezdnymi z Torunia potwierdziły rosnącą formę, mecz nie był jednak dla nich łatwy. Wprawdzie pierwszy set zakońćzył się efektownym zwycięstwem Legionovii 25:11, jendak później nie było już tak łatwo. Rywalki wygrały kolejną odsłonę meczu do 24 i wydawało się, że do Legionowa powrócą demony znane z poprzednich spotkań. Na szczęscie drużyna pokazała wolę walki i po zaciętej rywalizacji wygrała cały mecz 3:1.

Podopieczne trenera Roberta Strzałkowskiego opuściły tym samym ostatnie miejsce w tabeli Orlen Ligi i awnowały na 10 pozycję.

Legionovia Legionowo – Giacomini Budowlanych Toruń 3:1 (25:11, 24:26,25:23, 25:22)

Legionovia:Grabka, Mikołajewska, Pacak, Bociek, Grzelak, Chojnacka, Adamek (libero) oraz Alagierska, Rasińska
Budowlani:Wójcik, Lewandowska, Gierak, Pavan, Wojcieska, Paulava, Martinez-Franchi (libero) oraz Jasińska, Bimkiewicz, Janik’

BKS PROFI Bielsko-Biała – Legionovia Legionowo 3:2 (20:25, 24:26, 26:24, 25:18, 15:12)

BKS Profi Credit Bielsko-Biała:Gryka, Mucha, Mikyskova, Skrzypkowska, Trojan, Moskwa, Wojtowicz (libero) oraz Wilczek (libero), Wańczyk, Pasznik, Brzezińska, Perlińska, Staniucha-Szczurek.
Legionovia Legionowo:Połeć, Bociek, Grzelak, Chojnacka, Mikołajewska, Grabka, Adamek (libero) oraz Rasińska, Wawrzyniak, Bączyńska, Pacak.