Legionovia po dramatycznym meczu przegrała z faworyzwoanymi siatkarkami Developers SkyRes Rzeszów 0:3. Podopieczne Roberta Strzałkowskiego dzielnie stawiały opór wyżej notowanym rywalkom, niestety w kluczowych momentach brakowało im koncentracji i doświadczenia.

Pierwszy set bardzo długo był bardzo wyrównany, żadna z drużyn nie potrafiła oddalić się od rywala na większą ilość punktów. Przy stanie 10:10, za sprawą dobrej zagrywki, zawodniczki z Rzeszowa zaczęły zyskiwać punktową przewagę. Na tablicy widniał wynik 10:15 jednak Legionowianki, ani myślały się poddawać. Do głosu zaczęły dochodzić Agata Skiba oraz Iga Chojnacka, których dobra gra umożliwiła Legionovii dogonienie rywalek. Niestety, ostatnie słowo w tej partii należało do przyjezdnych, które wygrały ją do 23.

Drugi set rozpoczął się od wysokiego prowadzenia SkyRes Developers. Wydawało się, że Legionovia nie zdoła się już podnieść. Drużynie Roberta Strzałkowskiego można zarzucić wiele, ale na pewno nie brak waleczności. Siatkarki z Legionowa były bardzo blisko odwrócenia losów seta i miały nawet piłkę setową której jednak nie wykorzystały i ostatecznie przegrały 25:27.

Dramatyczne okoliczności w jakich doszło do utraty dwóch pierwszych partii podłamały Legionovię. W ostatniej odsłonie meczu na parkiecie dominowały zawodniczki SkyRes Developer Rzeszów, które wygrały ją do 16.

Legionovia Legionowo – SkyRes Developres Rzeszów 0:3 (23:25, 25:27, 16:25)