W ostatniej kolejce rundy jesiennej Legionovia podejmowała Błękitnych Stargard. Drużyna prowadzona przez Mirosława Jabłońskiego stanęła przed trudnym zadaniem. Biorąc pod uwagę zawirowania jakie jej towarzyszyły w ostatnich tygodniach wywiązała się z niego znakomicie.

Spotkanie rozpoczęło się od ataków Legionowian, którzy za wszelką cenę chcieli uwieńczyć rundę zwycięstwem. W 10 minucie Legionovia przeprowadziła szybką akcję zakończoną strzałem Patryka Koziary. Kilka minut później żółtą kartką został ukarany Gutkowski, a Legionovia miała okazję na objęcie prowadzenia. Rzut wolny z okolic pola karnego wykonywał dysponujący atomowym uderzeniem Krystian Wójcik. Piłka po jego strzale odbiła się od jednego z zawodników gości i minęła bramkę.

W 27 minucie Legionowianie byli niezwykle blisko szczęścia. Po zamieszaniu w polu bramkowym piłka trafiła do Wójcika, który oddał strzał swoją mocniejszą lewą nogą. Jego uderzenie wylądowało na słupku. Dobitka Arkadiusza Ciacha okazała się nieskuteczna. Pomimo przewagi podopieczni Mirosława Jabłońskiego nie byli w stanie strzelić gola. Stare piłkarskie porzekadło mówi, że „niewykorzystane sytuacje lubią się mścić”. Nie inaczej było w tym przypadku. W 37 minucie meczu goście wyprowadzili kontratak, który ładnym strzałem wykończył Wojciech Fadecki. Legionovia nie załamała się po utracie bramki i przystąpiła do odrabiania strat. Sztuka ta udała się tuż przed przerwą. Dośrodkowanie w pole karne wykorzystał Marek Krotofil, który pokonał Przemysława Wróbla.

W drugiej odsłonie spotkania żadna z drużyn nie mogła zdobyć wyraźnej przewagi, zawodnicy starali się niepokoić bramkarzy strzałami z dystansu. W 51 minucie na bramkę Madejskiego uderzał Filip Karmański. 10 minut później Legionovia powinna objąć prowadzenie. W polu karnym piłkę otrzymał Ciach, zagrał do Koziary, który natychmiast uderzył. Jego strzał został jednak odbity przez dobrze dysponowanego Wróbla. Chwilę później Arkadiusz Ciach mógł w efektowny sposób zapewnić Legionovii trzy punkty. Niestety jego ekwilibrystyczne uderzenie minimalnie minęło bramkę gości. Ostatnie minuty spotkania stały pod znakiem rwanej, agresywnej gry. Tempo nieco spadło i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Legionovia – Błękitni Stargard 1:1

Bramki : Marek Krotofil 45 – Wojciech Fadecki 37

Legionovia:33. Sebastian Madejski – 16. Mikołaj Grzelak, 23. Marek Krotofil, 4. Aleksandar Bajat, 3. Daniel Kutarba – 26. Krystian Wójcik (65, 14. Arkadiusz Madeński), 17. Patryk Koziara, 8. Sebastian Milewski (81, 25. Ernest Dzięcioł), 6. Michał Płonka, 22. Wojciech Kalinowski (74, 10. Mateusz Kwiatkowski) – 20. Arkadiusz Ciach (80, 9. Ivan Jovanović).

Błękitni:31. Przemysław Wróbel – 25. Grzegorz Szymusik, 19. Tomasz Pustelnik, 2. Patryk Baranowski, 24. Rafał Gutowski – 17. Maciej Więcek (67, 8. Maciej Kazimierowicz), 6. Filip Karmański (83, 23. Mateusz Czapłygin), 11. Paweł Lisowski, 10. Bartosz Flis (46, 3. Piotr Wojtasiak), 18. Wojciech Fadecki – 20. Michał Magnuski (63, 9. Sebastian Inczewski).