KPR przystępował do spotkania z Wybrzeżem Gdańsk po serii czterech porażek. Niestety drużyna prowadzona przez Roberta Lisa przegrała po raz kolejny.

Wybrzeże Gdańsk było faworytem i wiadomo było, że jeżeli KPR chce wywieźć z trójmiasta punkty będzie musiał zagrać naprawdę dobre spotkanie. Legionowianie dobrze rozpoczęli mecz i prowadzili nawet 4:3. Niestety, później do głosu doszli gospodarze, którzy uspokoili sytuację i za sprawą świetnie  grającego Ramona Oliveiry schodzili na przerwę przy wyniku 13:8.

Druga odsłona spotkania zaczęła się dobrej gry obronnej KPR-u, który zaczął odrabiać straty i w 37 minucie spotkania zbliżył się do gospodarzy na dystans trzech bramek. Wybrzeże po raz kolejny dało jednak odpór rozkręcającym się szczypiornistom z Legionowa. Doskonale grali Wróbel oraz Kornecki. W bramce Wybrzeża świetną partię rozgrywał Chmieliński,. KPR nie był w stanie przeciwstawić się gospodarzom i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem gdańszczan 26:20.

Wybrzeże Gdańsk – KPR RC Legionowo 26:20 (13:8)

Wybrzeże: Chmieliński, Pieńczewski – Wróbel 8, Oliveira 6, Kornecki 4, Prymlewicz 2, Kostrzewa 2, Rogulski 2, Niewrzawa 1, Podobas 1, Sulej, Bednarek, Salacz, Skwierawski.