Kochani,
Każdy z nas myśli, że ma jeszcze czas na wszystko. Odkładamy na później wiele spraw. Myślimy, że jeszcze zdążymy. Że później, nie teraz… Cały czas gdzieś pędzimy. Wciąż zapracowani i zajęci.
Tak też było w przypadku Marcina i Agnieszki, wspaniałych rodziców dwóch dzielnych chłopców, Szymonka i ośmioletniego Kacperka, który jest uczniem klasy 2A SP7.
Kacper każdy dzień wykorzystywał do maksimum. Chodził do szkoły, bawił się z bratem i grał w ukochaną piłkę nożną. Mówił, że będzie piłkarzem. Aż pewnego dnia zabolała go prawa rączka. Badania, lekarze, strach, szpital i ….. diagnoza lekarska sprawiła, że życie całej rodziny zatrzymało się na chwilę.
W lipcu zdiagnozowano u Kacperka mięsaka Ewinga – guz prawej kości ramiennej. Niestety bardzo złośliwy. Kacperka czeka operacja i bardzo droga i długa rehabilitacja.
Kacperek jest już po kilku sesjach chemioterapii. Dzielnie walczy z chorobą, nadal ma marzenia i wierzy, że wszystko będzie jak kiedyś. Musiał zrezygnować z gry w piłkę, ma nauczanie indywidualne i tęskni za szkołą, za kolegami i szalonymi zabawami z bratem.
Choroba zabrała mu siłę ale nie odebrała marzeń i wiary w jutro. Lepsze jutro.
Na terenie SP7 klasa 2A razem z wychowawcą i rodzicami przy nieocenionej pomocy Rady Rodziców i całej społeczności szkoły chce wesprzeć Kacpra i jego rodziców. Koledzy i koleżanki chcą pomóc uwierzyć mu w siłę marzeń i wiarę w ludzi. Chcą by do nich wrócił.  W klasie czeka na niego jego miejsce.
Klasa 2A ze SP7 planuje organizowanie na terenie szkoły „słodkich dni” przynajmniej raz w miesiącu, a w styczniu zorganizowanie koncertu dla Kacperka.
Podczas koncertu będzie mnóstwo atrakcji i możliwości wsparcia Kacpra i jego rodziców.
Do tego czasu możemy pomóc Kacprowi wpłacając symboliczny grosz na konto Fundacji, do której należy nasz dzielny piłkarz. To Fundacja Dzieciom ZDĄŻYĆ  Z  POMOCĄ.

Wpłat można dokonać na podany numer konta:
Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Tytułem:
29818 Szczucki Kacper darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Dziękujemy za wsparcie – przyjaciele Kacpra