Debiut Marka Motyczyńskiego na ławce trenerskiej wypadł niezwykle efektownie. Prowadzony przez niego KPR RC Legionowo pokonał Sandę Spa Pogoń Szczecin 35:25.

Drużyna z Legionowia imponowała zwłaszcza dobrą grą w obronie. KPR kontrolował spotkanie, uzyskując już w jego początkowej fazie kilku bramkową przewagę. Ambitnie grający szczypiorniści ze Szczecina starali się wprawdzie odrabiać starty, jednak pierwsze 30 minut rywalizacji zakończyło się zdecydowanym prowadzeniem gospodarzy 17:10.

Druga połowa również przebiegała pod znakiem dobrej gry Legionowian. Z dobrej strony pokazali się Antonio Pribanić, Witalij Titow oraz Michał Prątnicki. Szczególnie cieszy dobra gra Pribanicza, którego aklimatyzacja w nowym zespole, zdaje się przebiegać bezproblemowo.

Świetna postawa w meczu integrującym sezon PGNiG Superligi Mężczyzn, pozwala mieć nadzieję na kolejny udany sezon w wykonaniu KPR-u.

KPR RC Legionowo – Sandra Spa Pogoń Szczecin 35:25 (17:10)

KPR RC Legionowo:Tomislav Stojković, Mikołaj Krekora – Witalij Titow – 10, Michał Prątnicki – 7, Kamil Ciok – 5, Tomasz Mochocki – 5, Wojciech Gumiński – 3, Tomasz Kasprzak – 2, Antonio Pribanić – 2, Frenki Brinovec – 1, Michał Ignasiak, Damian Suliński, Paweł Gawęcki, Paweł Kowalik, Jakub Łucak.

Sandra SPA Pogoń Szczecin: Edin Tatar, Tomasz Grzegorek – Wojciech Zydroń – 6, Michał Bruna – 5, Arkadiusz Bosy – 4, Kiryl Kniazeu – 4, Mateusz Zaremba – 2, Paweł Krupa – 2, Wojciech Jedziniak – 2, Paweł Matkowski, Dawid Fedeńczak, Tomasz Garbacewicz, Adam Wąsowicz,Dawid Krysiak.