We wtorek (30.08) około godziny 19:00 w miejscowości Skierdy doszło do kolizji z udziałem rowerzysty i samochodu osobowego. W wyniku zdarzenia 40-letniego kierowcę jednośladu przewieziono do szpitala. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy sprawcą kolizji jest radny gminy Jabłonna, Arkadiusz Syguła.

Kolizja miała miejsce przy skrzyżowaniu ulic Wiślanej i Modlińskiej. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący Oplem 62- letni mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu rowerzyście. Kierowca jednośladu trafił do szpitala. Okazało się jednak, że nie doznał on żadnych większych obrażeń i został tego samego dnia wypisany. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

KG

fot.: archiwum

1 KOMENTARZ

  1. To pokazuje jak trzeba uważać na drogach gminy Jabłonna, które są niebezpieczne. Najlepszym przykładem jest skrzyżowanie Chotomowska -Modlińska, gdzie urząd gminy nie może zrobić projektu, a mieszkańcy nie mają jak wyjechać na Modlińską i próbują włączyć się do ruchu z różnym skutkiem. „Gospodarz” terenu powinien bardziej zadbać o nasze drogi, nawet jeśli nie jest ich właścicielem, ale powinien być gospodarzem i walczyć o swoje. Nie wiem jak państwo, ale odnoszę wrażenie, że wójt bardziej dba o swój własny wizerunek, niż o jakość naszych dróg i bezpieczeństwo mieszkańców.

Comments are closed.