OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Legionowscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy byli w posiadaniu narkotyków i amunicji. Dwóch z nich było już wcześniej poszukiwanych.

Podczas patrolu na parkingu jednego z osiedli policjanci zatrzymali czterech mężczyzn. Ze względu na swoje nerwowe zachowanie wzbudzili podejrzliwość funkcjonariuszy. Jak się okazało nie bez powodu. Przy jednym z nich znaleziono folię z białym proszkiem oraz wage. Dodatkowo okazało się, że jeden z nich, Kamil G. uciekł z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, a jego kompan Damian T. był poszukiwany przez nowodworską prokuraturę. Pozostała dwójka była znana policjantom.
W wyniku podejrzenia o posiadanie substancji odurzających, cała czwórka została przewieziona na komendę. Badania narkotestem potwierdziły podejrzenia. Biały proszek okazał się amfetaminą o wadze 22 gramy brutto. Ponadto podczas przeszukiwania mieszkania Rafała D., odnaleziono 6 sztuk amunicji oraz marihuanę.
Damian T. oraz Rafał T. usłyszeli zarzuty posiadania nielegalnej amunicji oraz środków odurzających. Obaj przyznali się do winy. O ich karze zadecyduje sąd.