Spółka KZB Legionowo ogłosiła przetarg na budowę krytego basenu szkolnego przy Zespole Szkół na Os. Piaski wraz z instalacjami i urządzeniami technicznymi oraz infrastrukturą towarzyszącą. Oferty można składać do 27 czerwca.

Budowa basenu przyszkolnego na Piaskach to wspólna inwestycja miasta i KZB Legionowo Sp. z o.o. Dokumentacja techniczna jest już gotowa, nadszedł czas na wybór wykonawcy. Przedmiot zamówienia dotyczy budowy krytego basenu o pow. zabudowy 2.180,70 m2, kubaturze: 21.305,50m3. Projektowany budynek ma pełnić rolę basenu przyszkolnego z możliwością użytkowania go komercyjnie po godzinach lekcyjnych. Główna hala basenu zawiera nieckę pływacką o wymiarach 25×16,5m z wykorzystaniem technologii niecek stalowych nierdzewnych niepowlekanych, w ramach inwestycji powstanie także basen rekreacyjny, brodzik dla dzieci, 2 wanny jacuzzi oraz zjeżdżalnia wodna zewnętrzna. Inwestycja ma zostać zrealizowana w ciągu 15 miesięcy od rozpoczęcia budowy.

Basen rekreacyjny będzie zawierać masaże podwodne, gejzery, leżanki i siedziska, natomiast nad nim znajdować się będzie mostek przejściowy dla użytkowników basenu. Oba baseny (rekreacyjny i pływacki) będą przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pływalnia będzie wyposażona w instalację fotowoltaiczną.

basen2

Budowa będzie realizowana przy działającym Zespole Szkół, warunkiem przetargu jest więc takie prowadzenie prac, aby umożliwiło ono prowadzenie zajęć. – Stawiamy na doświadczenie – mówi Irena Bogucka, prezes KZB Legionowo sp. z o.o. – Przyszły wykonawca musi wykazać, że w okresie ostatnich pięciu lat wybudował dwa kryte baseny o łącznej powierzchni lustra wody minimum 400 m2,w tym – jeden z niecką ze stali nierdzewnej, który już jest użytkowany, a drugi – z częścią rekreacyjną zawierającą basen o powierzchni lustra wody minimum 50 m2 lub zespół basenów rekreacyjnych o powierzchni lustra wody łącznej minimum 50 m2, zjeżdżalnię i jacuzzi. Wykonawca musi także wykazać, że posiada dostęp do środków finansowych lub zdolność kredytową w wysokości nie mniejszej niż 3 000 000,00 zł.

Termin składania ofert: 27.06.2016 godzina 11:30, KZB Legionowo Sp. z o.o., ul. marsz. J. Piłsudskiego 3, 05-120 Legionowo, parter – Biuro Obsługi Klienta.

 

info. KZB Legionowo