Dąb Wieliszew liderem LO

Wygrana Dębu Wieliszew przy porażce Promnika Łaskarzew sprawiła, że podopieczni Piotra Topczewskiego objęli prowadzenie w tabeli warszawskiej Ligi Okręgowej. Sokół Serock i Legionovia II po swoich wygranych zajmują kolejno 3. i 4. pozycje.

Spotkanie na warszawskim AWF-ie, gdzie swoje spotkania rozgrywa Agape serocki Sokół rozpoczął znakomicie. W 12 minucie Rafał Choszcz dał prowadzenie gościom, które utrzymywało się do 70 minuty. Wówczas do wyrównania doprowadził Szewczyk. Remis utrzymywał się tylko przez cztery minuty. Ku uciesze Sokoła, wprowadzony z ławki rezerwowych kwadrans wcześniej Krystian Szambelan trafił do siatki, zapewniając wyjazdowy triumf.
Agape Białołęka – Sokół Serock 1:2 (0:1)
bramki dla Sokoła:
Choszcz 12, K.Szambelan 75
Sokół: Ł.Karpik – Koza, Szymański, Badenko, Lipski (74 Oleś), S.Szambelan, Calak, Choszcz, Głowacki (81 F.Smyk), Pa.Kalinowski (78 Chmielewski), Oktaba (60 K.Szambelan).

Rezerwy Legionovii odniosły pierwsze wiosenne zwycięstwo. Choć gospodarze prowadzili po pierwszych czterdziestu minutach, legionowianie po przerwie pięciokrotnie cieszyli się z bramek. Dublety Mateusza Makowskiego i Cypriana Szymaly oraz pojedyncze trafienie Macieja Więckowskiego pozwoliły „dwójce” wywieźć trzy punkty i wdrapać się na 4 lokatę.
Józefovia Józefów – Legionovia II Legionowo 1:5 (1:0)

bramki dla Legionovii II:  Makowski 53 i 77, Szymala 60 i 80, Więckowski 67
Legionovia II: Rutkowski – Śledziewski, Więckowski, Kozłowski, Popielarz, Makowski, S.Koperkiewicz (85 Kozioł), Ł.Kopka (75 R.Kowalski), Szczepkowski, B.Koperkiewicz (46 Bujalski), Szymański (46 Szymala).

W Regucie tydzień wcześniej swój mecz przegrała Legionovia II, dlatego Dąb Wieliszew musiał uważać, aby nie podzielić losów lokalnego rywala. W 5 minucie wieliszewianie stracili Jakuba Łotowskiego, którego zastąpił Sebastian Ściechowicz. Do przerwy piłkarze trenera Topczewskiego wygrywali dwoma kolami po golach Dariusza Kielaka i właśnie Ściechowicza. W drugiej połowie na listę strzelców wpisał się także Damian Piekut, a w 74 „Ściechu” dołożył drugie trafienie, ustalając wynik na 4:0. Wobec porażki Promnika Łaskarzew, Dąb wskoczył na pozycję lidera rozgrywek.
Bór Regut – Dąb Wieliszew 0:4 (0:2)

bramki:  Kielak 28 (k), Ściechowicz 35 i 74 Piekut 63
Dąb: Marchlewski – Zieliński (75 Żaluk), Krasnowski (30 Banaszek), Pa.Kalinowski, Schlade – Piekut, Piórkowski, Kielak, Jędrych, Tkacz (60 Smoczyński) – J.Łotowski (5 Ściechowicz).