Trudno o konkurs bardziej przyjazny mieszkańcom Legionowa niż „Metamorfozy”. Dzięki niemu – przy wsparciu wielu lokalnych firm – można całkowicie gratis poprawić swój wygląd, kondycję fizyczną i zdrowie. W tym roku szansę na wygraną mają jeszcze cztery osoby. Jak pokazują przykłady dotychczasowych laureatów, naprawdę warto!

Do udziału w kolejnej edycji miejskiej akcji zgłaszają się następni legionowscy przedsiębiorcy – partnerzy Karty Dużej Rodziny, którzy zaoferują laureatom konkursu szereg atrakcyjnych usług, takich jak zabiegi fryzjerskie, kosmetyczne, dietetyczne, rollmasaż, usługi stylistki, brafittingu czy fotograficzne, a nawet bezpłatne rozliczenie rocznego podatku dochodowego od osób fizycznych.

Aby zostać jednym ze szczęśliwców, nie potrzeba wiele. Przede wszystkim należy wypełnić zgłoszenie, które musi zawierać imię i nazwisko, wiek, telefon kontaktowy, zdjęcie twarzy i sylwetki kandydata oraz uzasadnienie, czyli dokończenie zdania „Potrzebuję zmiany, ponieważ…”. Powyższe informacje należy przesłać na adres e-mail: redakcja@um.legionowo.pl lub w godz. 9-18 złożyć w formie papierowej (w zaklejonej kopercie z napisem Metamorfozy 2016) w legionowskim salonie fotograficznym MB FOTO przy ul. Jagiellońskiej 12 A.

Tegoroczny konkurs podzielono na trzy części. Pierwszy nabór zakończył się 20 stycznia. Finał kolejnych zaplanowano na 20 lutego i 20 marca. Po każdym z etapów komisja konkursowa, składająca się z przedstawicieli sponsorów, w ciągu trzech dni roboczych od daty zakończenia naboru wyłoni dwie osoby, które będą mogły skorzystać z bezpłatnych zabiegów i usług.