Legionovia KZB Legionowo kontynuuje zwycięską serię. Tym razem legionowski drugoligowiec pokonał przy Parkowej „czerwoną latarnię” tabeli Nadwiślana Góra 3:2. O wygranej zadecydowały piękne bramki zdobyte w drugiej połowie przez Omara Monterde i Marcina Kozłowskiego.

W pierwszej połowie padł tylko jeden gol. W 20 minucie po centrze z prawej strony boiska bramkarz gości Tomasz Kasprzik źle wypiąstkował piłkę. Jako pierwszy dopadł do niej Łukasz Kopka i plasowanym strzałem wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Legionowianie wygrywali do 54 minuty. Wówczas sędzia Marcin Zarwalski dopatrzył się zagrania ręką u Sebastiana Milewskiego i podyktował rzut karny. Z jedenastu metrów nie pomylił się Artur Pląskowski, zdobywając swoją drugą bramkę w tym sezonie. Gospodarze ciężki cios rywalowi zadali w 61 minucie. Z rzutu wolnego z szesnastu metrów świetnie przymierzył Omar Monterde, nie dając szans na skuteczną interwencję Kasprzikowi. Kropkę nad „i” w 88 minucie postawił Marcin Kozłowski, który pięknym uderzeeniem zza pola karnego ustalił wynik spotkania. W doliczonym czasie gry rozmiary porażki po koronkowej akcji zmniejszył Dawid Ogrocki.

KS Legionovia KZB Legionowo – Nadwiślan Góra 3:2 (1:0)
bramki: Kopka 20, Monterde 61, Kozłowski 88 – Pląskowski 54 (k), Ogrocki 90+4
sędzia: Marcin Zarwalski z Gdańska
Legionovia KZB: Smyłek – Grzelak, Grudniewski, Leustek, Goliński – Milewski, Garyga – Tlaga (74 Kwiatkowski), Kopka (79 Zawodziński), Monterde (85 Kozłowski) – Jankowski (89 Kitliński).
Nadwiślan: Kasprzik – Grzesik, Pluta, Jarosz, Piwowarczyk (62 Musiolik) – Widuch (71 Ogrocki), Ziętarski (55 Matysek), Kaszok, Wójcik, Kowalczyk – Pląskowski.