Zarzut zabójstwa usłyszał 35-letni mieszkaniec Legionowa, Adam O. 35-latek jest podejrzewany o to, że przy pomocy łomu dotkliwie pobił 55-letniego mężczyznę. Na skutek odniesionych obrażeń, 55-latek zmarł. Motywem zbrodni była prawdopodobnie zazdrość o kobietę.

Zdarzenie miało miejsce w ubiegłym tygodniu, w nocy z wtorku na środę (23/24 czerwca). Policjanci otrzymali zgłoszenie o bójce, do której doszło na skrzyżowaniu ull. Sowińskiego i Krasińskiego w Legionowie.

Na miejscu interwencji funkcjonariusze zastali 63-letniego mężczyznę, który zeznał, ze między nim a Adamem O. doszło do przepychanki, w wyniku której 63-latek został uderzony w twarz. Gdy policjanci rozmawiali z pokrzywdzonym, podeszła do nich kobieta i poinformowała, że w należącym do niej mieszkaniu przebywa jej znajomy, który prawdopodobnie… jest martwy.{mp4}10715{/mp4}

Funkcjonariusze natychmiast udali się pod wskazany adres. Zjawiła się tam także załoga pogotowie. Gdy służby przybyły na miejsce, mężczyzna już faktycznie nie żył. Wstępne oględziny zwłok  wskazywały, że mógł on paść ofiarą przestępstwa. Prawdopodobnie został on dotkliwie pobity metalowym przedmiotem i zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

Policjanci szybko ustalili, że związek ze śmiercią mężczyzny może mieć Adam O. Ten sam, który awanturował się na skrzyżowaniu Sowińskiego i Krasińskiego. Śledczy zabezpieczyli też łom, którym ofiara została prawdopodobnie pobita. Adam O. był już wcześniej notowany za liczne przestępstwa. W momencie zatrzymana 35-latek był pijany. W jego organizmie krążyło prawie półtora promila alkoholu. Adam O. po doprowadzeniu do prokuratury usłyszał zarzut za zabójstwo 55-letniego mężczyzny oraz spowodowania obrażeń ciała u innego 63-latka.

Podejrzany przyznał się do winy. Grozi mu teraz kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Prawdopodobnym motywem zbrodni była zazdrość o kobietę.

3 KOMENTARZE

  1. To tragedia! co się dzieje z ludźmi. i jak zwykle był alkohol. coraz wiecej ludzi ma z tym problem, przykre to. zyjemy w kraju alkoholików

  2. Zazdrość o kobiętę, głupi czy co, hehe. Fakt to tragedia, ale z zazdrości o jakąś babę to przesada

Comments are closed.