W minioną stronę ligową rywalizację zakończyły występujące w warszawskiej Lidze Okręgowej zespoły z powiatu legionowskiego. Spośród nich najwyżej sklasyfikowany okazał się Dąb Wieliszew, który ukończył rozgrywki na 3. miejscu w tabeli, wygrywając spotkanie ostatniej serii spotkań z rezerwami Victorii II Sulejówek 3:2.

Udany finisz zanotowali piłkarze Sokoła Serock. W ostatnich dwóch kolejkach podopieczni trenera Arkadiusza Siemińskiego zdobyli cztery punkty. Najpierw pokonali Józefovię Józefów 4:0, zaś w środę bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z Bobrem Tłuszcz.

Bóbr Tłuszcz – Sokół Serock 0:0
Sokół: Durzyński, Calak, Smyk, Badenko, Lipski, Szymański, Groszkowski, Głowacki (Ściechowicz), Bartosiewicz, K.Szambelan (Chudy), S.Szambelan.

***

Bardzo wyrównany bój z liderem stoczyła pogodzona od kilku kolejek ze spadkiem Mewa Krubin. Piłkarze Piotra Bajery przed własną publicznością ulegli wyżej notowanemu rywalowi 5:7, ale nie powinni wstydzić sie swojej postawy. W całym sezonie tylko rezerwy Legionovii wbiły więcej goli Dolcanowi II niż krubinianie w minioną środę.

Mewa Krubin – Dolcan II Ząbki 5:7 (1:3)
bramki dla Mewy: Mikołaj Przerwa, Wołkowicz (2), Rusek, Ćwikliński (k)
Mewa: Masiak (Olszewski) – Łądka, Gałązka, Janicki, Ćwikliński, Burza, K. Kube, Fabisiak (Rusek), Piekarzewski, Przerwa (Wołkowicz), Śliwiński (Popielarczyk).

***

Wyprawy do Radości nie będą dobrze wspominali młodzi zawodnicy Legionovii II. Choć drużyna prowadzona przez Zygmunta Ocimka do przerwy prowadziła 1:0 po trafieniu Bartosza Kowalskiego, ostatecznie ze zwycięstwa cieszyli się gospodarze, którzy zwycięskiego gola zdobyli w 84 minucie.

PKS Radość – Legionovia II Legionowo 2:1 (0:1)
bramka dla Legionovii II: Kowalski
Legionovia II: Rutkowski – Wroński, Piątek, Podsiadlik, R.Kowalski (S.Koperkiewicz), Kostrzanowski (Płatek), J.Łotowski, Szczepkowski, Karczmarczyk, B.Koperkiewicz (Mrozowski), B.Kowalski.

***

Najlepszy z powiatowych zespołów występujących w „okręgówce” Dąb Wieliszew zakończył sezon wygraną w Sulejówku. Rezerwy Victorii wspierane kilkoma zawodnikami pierwszego zespołu postawiły twarde warunki. Mimo remisu do przerwy, wieliszewianie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść, a bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 60 minucie Damian Piekut.

Victoria II Sulejówek – Dąb Wieliszew 2:3 (2:2)
bramki dla Dębu: Jędrych (k), Kowalik, Piekut
Dąb: Marchlewski – Kalinowski, Krasnowski, Schlade, Pierścieniak – Kowalik, Piekut, Koral (Teofilak), Jędrych, Wydra – Zieliński (Sokół).