Pływacy UKS-u Delfina przywieźli dziesięć medali z Letnich Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza w pływaniu, które odbywały się na pięćdziesięciometrowym basenie Warszawianki. Wynik podopiecznych trenera Rafała Perla jest o tyle imponujący, że w całych zawodach wzięło udział trzystu pięćdziesięciu dwóch zawodników z czterdziestu trzech klubów.

W kategorii 16-17 latek Urszula Jasiul wywalczyła dwa złote medale na dystansie 200m w stylach klasycznym (2:58.24) i zmiennym (2:45.47). Dorzuciła ona do tego dwa srebrne medale na dystansie 100m stylem klasycznym (1:24.74) i stylem grzbietowym (2:50.38) na 200m. W tej samej kategorii wiekowej Igor Szulich zdobył srebrny medal na 100m (1:11.25) stylem klasycznym. Sukcesy odnieśli również młodsi pływacy z Legionowa. Marta Chudorlińska swoje dwa srebrne medale w rywalizacji14-latek wywalczyła w stylu klasycznym: na 50m z czasem (37.37) i na 100m z czasem (1:23.83). Natomiast wśród 13-latków medale w „klasyku” zdobywali: Emilia Piaseczna (złoty na 50 m i srebrny na 100m) oraz Adam Jasiul (srebrny na 50m). Reprezentację legionowskiego klubu uzupełnili Mikołaj Lewandowski i Kacper Senkowski.