DS to synonim wszystkiego co najlepsze w motoryzacji francuskiej. Protoplasta marki model DS 19/21 to auto niedoścignione pod względem komfortu i rozwiązań technologicznych. 26 maja przy Alei Krakowskiej w Warszawie odbyła się uroczysta inauguracja pierwszego w Polsce salonu dedykowanego DS.

Otwarcia uroczystości – która z racji ambicji francuskiej marki miała bardzo awangardową oprawę  dokonał dyrektor marki DS w Polsce – David Guerin, oraz Piotr Borowiecki – dyrektor salonu DS. Inauguracja warszawskiego salonu była okazje doa zaprezentowania ambicji marki, ale przede wszystkim jej przyszłego zaangażowania w sztukę, design i modę.

Marka DS usamodzielniła się o1 czerwca 2014 roku. Wykorzystuje bogata wiedzę i know-how grupy PSA. Jest odważna w zakresie stylu i rozwiązań technologicznych przekazanych przez kultowy model DS 19 z 1955 roku. Podczas uroczystości spotkali się przedstawiciele różnych dziedzin życia. Pokazano różne instalacje artystyczne, oraz najnowszy po liftingu model DS5. Firma zapowiada w najbliższym czasie wiele interesujących nowości.