LTS Legionovia Legionowo odniosła kolejny sukces na skalę ogólnokrajową w sezonie 2014/2015. Po mistrzostwie Polski zdobytym przez juniorki oraz awansie młodziczek do finału krajowego czempionatu przypomniały o sobie kadetki legionowskiego klubu.

W turnieju półfinałowym rozegranym w miniony weekend w hali Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Zakopiańskiej w Legionowie podopieczne trenera Wojciecha Lalka wywalczyły promocję do finałów Mistrzostw Polski! Legionowskie siatkarki odniosły przy tym komplet trzech zwycięstw. W piątek w meczu otwarcia pokonały one aktualne jeszcze mistrzynie kraju z Orła Malbork 3:1. Najważniejsze spotkanie legionowianki rozegrały jednak w sobotę z faworyzowaną Spartą Warszawa. Zawodniczki LTS-u i tym razem wygrały 3:1, zapewniając sobie udział w finałach. Na zakończenie turnieju półfinałowego w niedzielę Legionovia pokonała Jedynkę Kluczbork w trzech setach 3:0.

Turniej finałowy kadetki LTS-u Legionovii rozegrają w dniach 6-10.05.2015 w małopolskich Proszowicach. Szybciej do rywalizacji o medale Mistrzostw Polski wrócą młodziczki, które pod wodzą trenera Krzysztofa Kuny w weekend majowy zagrają w Człuchowie.

LTS Legionovia- UKS Orzeł Malbork 3:1 (25:23, 21:25, 25:21, 25:17)
LTS Legionovia- MUKS Sparta Warszawa 3:1 (25:18, 19:25, 25:19, 25:21)
LTS Legionovia – Jedynka Kluczbork 3:0 (23:25, 11:25, 13:25)
LTS Legionovia: Niderla, Mazurkiewicz, Sobolewska, Machnacka, Grabka, Piłatowicz, Krzywańska, Omelaniuk, Trzeciak (l), Rasińska, Karpińska, Sochaczewska.