Kilka minut temu na tyłach Urzędu Skarbowego w Legionowie rozpoczęła się manifestacja upamiętniająca tragicznie zmarłego Rafała W. Na miejscu jest kilkadziesiąt osób, w tym przedstawiciele ogólnopolskich mediów. Ojczym zmarłego Rafała odpowiadał na pytania dziennikarzy. W miejscu, gdzie policjanci i pracownicy pogotowia reanimowali 19-latka ma zostać zapalona symboliczna świeczka. Nastepnie uczestnicy manifestacji mają przejść na miejski rynek. Tam zostanie zmówiona modlitwa.

Manifestację zabezpiecza Straż Miejska. Policja jest niewidoczna. Jest spokojnie.

Godzina 14.33. Marsz idzie ul. Piłsudskiego. Zbliża się do skrzyżowania z ul. Jagiellońską. modlitwa jest planowana na godz. 15.00.

{mp4}manifa{/mp4}

{mp4}manifa2{/mp4}

Godzina 14.45. Marsz dotarł na rynek.

Godzina 14.50. Ksiądz probosz parafii pw. Świętego Józefa Oblubieńca NMP zmówił modlitwę w intencji tragicznie zmarłego Rafała W., pobłogosławił wszystkich zgromadzonych i zaapelował o pokojowe rozejście się do domów.

Godzina 15.10. Koniec manifestacji. W najbliższą środę  (25.03) o godz. 19.00 władze miasta zapowiedziały zorganizowanie debaty na temat bezpieczeństwa w mieście. Ma się ona odbyć w sali widowiskowej miejskiego ratusza.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.