Czas leci i kolejny spółdzielczy budynek na osiedlu Przylesie zaczyna nabierać wykończeniowych rumieńców. A skoro tak, pracownicy SMLW postanowili umożliwić potencjalnym klientom przyjrzenie im się z bliska. Blok przy ul. Akademijnej 17 stanie dla nich otworem w sobotę 29 listopada.

Korzystając z informacyjnego wsparcia przedstawicieli inwestora, lokale będzie można oglądać w godz. 9.00 – 14.00. Ze względu na ich zróżnicowany rozkład i funkcjonalność, jest na co popatrzeć. – Mieszkania są różne: od kawalerek do trzech pokoi. Cena to 4800 zł za m2, niezależnie od piętra czy wielkości mieszkania. Ponadto na parterze montujemy w tej cenie rolety zewnętrzne – zachęca Małgorzata Janiszewska z SMLW w Legionowie.

Budynek roboczo nazywany 10 B ma być oddany do użytku w trzecim kwartale przyszłego roku. Każdy z 66 lokali przyszli nabywcy odbiorą w standardzie deweloperskim. Inne korzyści wynikające z zamieszkania na jabłonowskim Przylesiu otrzymają gratis. – Przy każdym budynku są parkingi i place zabaw dla dzieci. Jest też dobra komunikacja z Legionowem i Warszawą, dzięki czemu osiedle stanowi ciekawą alternatywę dla osób poszukujących wygodnego i niedrogiego lokum.

Dotychczas na Przylesiu SMLW postawiła 12 bloków i ponad 50 domów jednorodzinnych. A ponieważ wciąż znajdują się nabywcy, spółdzielnia poszła za inwestycyjnym ciosem. – Tuż obok budynków wielorodzinnych rozpoczęliśmy kolejny etap budowy domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i wolnostojących. Domy są parterowe i piętrowe, na działkach o powierzchni 500 – 800 m2. Cena, w zależności od budynku, wynosi od 616 do 717 tys. zł – mówi Małgorzata Janiszewska. Nic, tylko kupować. Zadowoleni nabywcy poprzednich domów zapewniają, że warto.