Już trzeci mecz wygrała trzecia drużyna Legionovii w rozgrywkach Klasy B i z kompletem punktów zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. W czwartej kolejce podopieczni trenera Artura Lewandowskiego pokonali na własnym boisku drugi zespół Bugu Wyszków 3:0. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Karol Romatowski, Marcin Janicki i Piotr Szymański. W szóstej kolejce Legionovia II zagra na wyjeździe z Wisłą Zakroczym.

Młodzi piłkarze trenera Artura Lewandowskiego mają za sobą trzy mecze w rozgrywkach Klasy B. Spisują się nadspodziewanie dobrze, bo z kompletem zwycięstw prowadza w swojej grupie. Po wyjazdowym zwycięstwie 6:0 nad rezerwami Mazura Radzymin i pokonaniu 3:0 drugiej drużyny Hutnika Warszawa, Legionovia II zmierzyła się na własnym boisku z Bugiem II Wyszków.

Początek spotkania był bardzo udany dla gospodarzy. Już w Piątej minucie Karol Romatowski popisał się znakomitym uderzeniem w okienko bramki gości, po którym bramkarz z Wyszkowa mógł tylko wyjąć piłkę z siatki. Strzelec pierwszej bramki miał znakomitą okazję, aby w 23 minucie po raz drugi pokonać bramkarza gości, ale nie wykorzystał wykorzystać rzutu karnego.

Po przerwie Legionovia zagrała lepiej niż w pierwszej części, ale dopiero w 67 minucie przewaga gospodarzy została udokumentowana zdobyciem drugiego gola. Jego zdobywca był Marcin Janicki, który na raty pokonywał bramkarza Bugu.

W końcówce spotkania Piotr Szymański po akcji indywidualnej strzelił trzecia bramkę, ustalając wynik meczu na 3:0.

W piątej kolejce zespół Artura Lewandowskiego zagra na wyjeździe z Wisłą Zakroczym, która zajmuje drugie miejsce w tabeli, także z dziewięcioma punktami na koncie. Młodych piłkarzy z Legionowa czeka bardzo trudne zadanie, bo w Zakroczymiu zawsze ciężko się grało drużynom przyjezdnym. Tydzień później Legionovię czeka wyjazd do Warszawy na mecz z Coco Jambo.

Legionovia III – Bug Wyszków II 3:0 (1:0)

Bramki: Romatowski, Janicki, Szymański.

Legionovia III: Rudnicki (9 Łoma) – Romatowski, Ł. Banaszek, Wietrak, Wydra-Gołoś (56 Szymański), Koperkiewicz, Wroński (72 Kowalczyk), Ochman (66 Wierzbicki), M. Janicki – Pająk.