Wczoraj około godziny 18.00 w parku im. Kościuszkowców przed Kauflandem na osiedlu Piaski doszło do tragedii. Mężczyzna zginął od ciosu nożem. Kobieta w stanie krytycznym trafiła do szpitala. Na jej ciele byli liczne rany cięte i kłute.

Jak informuje Katarzyna Ryniewicz – Smela, zastępca Prokuratora Rejonowego w Legionowie, przebieg tego tragicznego w skutkach zdarzenia wyglądał następująco. Mężczyzna zaatakował nożem swoją partnerkę.Po zadaniu jej wielu ran, prawdopodobnie tym samym nożem, popełnił samobójstwo. Wszystko wskazuje na to, że motywem były sprawy rodzinne. Ranna kobieta trafiła do szpitala. Straciła dużo krwi, a jej stan jest krytyczny. Lekarze walczą o jej życie.

Prokuratura nie dysponuje jeszcze materiami ze śledztwa, nie wiadomo więc ile lat mieli uczestnicy zajścia, ani skąd pochodzili. Jak informuje prokurator Ryniewicz – Smela, jeśli poszkodowaną uda się uratować, śledztwo będzie prowadzone w kierunku usiłowania zabójstwa. Jeśli nie, sprawa zostanie zakwalifikowana jako zabójstwo.