Sezon startowy pływaków trwa i oczywiście zawodnicy Delfina Legionowo niemal w każdy weekend biorą udział w zawodach. W cyklicznie odbywających się zawodach pod nazwą Od Młodzika do Olimpijczyka wystartowały trzy pływaczki UKS Delfin. Najlepiej z trójki legionowianek zaprezentowała się Inga Kamińska, która zdobyła dwa srebrne medale. Wszystkie pływaczki poprawiły swoje rekordy życiowe.

W sobotę 5 kwietnia odbyła się kolejna edycja zawodów Od młodzika do Olimpijczyka. Tym razem zawody zostały przeprowadzone na 50-metrowym basenie  Warszawianka – Wodny Park. Oczywiście nie mogło na Warszawiance zabraknąć najmłodszych pływaków z Legionowa.

W tych prestiżowych zawodach, UKS Delfin Legionowo reprezentowały trzy zawodniczki: Marta Chudorlińska (rocznik 2001), Barbara Serafin (2002) i Inga Kamińska (2003). Najlepiej wypadła najmłodsza, Inga Kamińska , która zdobyła dwa srebrne medale. Najmłodsza z trójki legionowianek startujących w warszawskich zawodach uzyskała drugi czas na dystansie 100 metrów stylem dowolnym (1:13.02) oraz na 100 metrów stylem klasycznym (1:32.14). Obydwa czasy są jej nowymi rekordami życiowymi.

Dobrą formę zademonstrowała również Basia Serafin. Została sklasyfikowana na piątym miejscu na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym z czasem 1:23.38. Basia zajęła dwunaste miejsce na 100 metrów stylem klasycznym, uzyskując czas 1:36.41. Obydwa wyniki z pływalni w Warszawie są jej nowymi rekordami życiowymi.

Również dwa najlepsze wyniki w swojej karierze uzyskała Marta Chudorlińska. Najstarsza z trójki zawodniczek UKS Delfin, które wystartowały w zawodach w Warszawie zajęła dziewiąte miejsce na 100 metrów stylem klasycznym (1:33.03) oraz siedemnaste na 100 metrów stylem dowolnym (1:12.96).