Fundacja „Omega Pomagamy” jest młodą, prężnie rozwijającą  się organizacją pozarządową, której misją jest niesienie pomocy osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz materialnej. W działania wyżej wymienionej organizacji wpisuje się wiele akcji charytatywnych, dzięki którym udało się już pomóc między innymi Rafałowi Zielińskiemu, choremu na SLA (Stwardnienie Zanikowe Boczne). Pod skrzydłami Fundacji są jednak nie tylko osoby indywidualne ale i placówki opiekuńcze i to z myślą o nich powstaje najnowszy projekt „Cięcie z Sercem”.

 

Inicjatywa ta polegać będzie na losowaniu raz do roku Domu Dziecka, w którym cudów na głowach podopiecznych placówki dokona profesjonalna Stylistka Ivanna Rozvodovska, na co dzień pracująca w Salonie Fryzjerskim Lika. Będzie to akcja cykliczna, odbywająca się okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku co na pewno jest wielkim i godnym zauważenia atutem, gdyż każdy w tym wyjątkowym czasie powinien otrzymać trochę rozrywki i przyjemności. Dzieci z domów dziecka powinny mieć możliwość dostępu do odrobiny radości, szaleństwa i niekonwencjonalnej rozrywki. Dzieciństwo jest wyjątkowym okresem dla każdego człowieka. Dajmy odrobinę radości tym, którzy zostali pozbawieni kolorów tęczy, jakie daje ciepło rodzinnego domu.
Jak powstał sam pomysł? Podczas stylizacji fryzury Pani Katarzyny Jaworskiej (dyrektor Fundacji Omega Pomagamy) u Pani Ivanny Rozvodovskiej. Dynamiczna rozmowa o rzeczywistości i chęci ubarwienia jej konkretnej grupie dzieci stworzyła ideę na nietypową akcję sponsorowaną.
Na dzień dzisiejszy posiadamy już pierwsze deklaracje partnerstwa jednej z większych firm w branży fryzjerskiej, którą jest Montibello. Fakt artykułu w tak fachowym czasopiśmie jakim jest Kurier Fryzjerski ujawnia naszego kolejnego partnera tej wyjątkowej i oryginalnej akcji.  „Cięcie z Sercem” to nie jest typowa inicjatywa, którą dostrzec będzie można również w TVP. STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ NASZEJ AKCJI! Zapraszamy osoby indywidualne, firmy oraz instytucje, wszystkich pragnących sprawić radość dzieciom z domów dziecka, każda pomoc się liczy.  Już 30 grudnia odbędzie się losowanie placówki, w której odbędzie się nasza akcja.
Do ubarwiania codzienności tych, których serca mają najwięcej energii, a głowy są pełne marzeń, serdecznie zaprasza Cały Zespół Fundacji „Omega Pomagamy”. Podarujmy dzieciom to czego najbardziej brakuje w tych czasach – dajmy im odrobinę uśmiechu i radości. Czyż nie każdy ma do tego prawo?

 

(zapraszamy na www.fundacja-omega.pl)
sekretariat@fundacja-omega.pl