Do zuchwałego rozboju doszło na terenie Legionowa w ubiegłą niedzielę w nocy. Do oficera dyżurnego legionowskiej komendy policji zadzwonił dostawca pracujący w jednym z barów z kebabem i poinformował, że przed chwilą został napadnięty i okradziony.

Z relacji poszkodowanego wynikało, że bar w którym pracował otrzymał telefoniczne zlecenie o dostawie sześciu kebabów do jednego z legionowskich mieszkań. Gdy mężczyzna dotarł na miejsce, okazało się, że żadna z mieszkających tam osób nic o zamówieniu nie wiedziała.W momencie gdy dostawca już wychodził z bloku, został napadnięty przez czwórkę napastników, którzy jak się okazało w sąsiedniej klatce czekali na jego przyjazd. Ich łupem padło… sześc kebabów o wartości 78 złotych. Legionowscy kryminalni szybko ustalili kto mógł odpowiadać za ten rozbój. Cztery osoby podejrzane o popełnienie tego przestępstwa zostały po kilku dniach zatrzymane. 19-letniemu Jakubowie K., 21-letniemu Patrykowi Z., 21-letniemu Zbigniewowi K. Oraz 20-letniej Sylwii C., grozi teraz do 12 lat więzienia.    

1 KOMENTARZ

  1. Caritas na koźle nie wydaje zupek. I to są skutki. Nędza, bezrobocie i rozwarstwienie ekonomiczne społeczeństwa doprowadzi do ludożerstwa. Stop liberalizmowi.

Comments are closed.