|
Zginął legionowski policjant |
|
|
| Napisany przez Elph, z 12-01-2012 00:00 |
Dwie osoby zginęły w tragicznym wypadku, do którego doszło na drodze nr 631 w Markach
W poniedziałek (9 stycznia) po południu na drodze wojewódzkiej nr 631 w Markach doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych na miejscu zginęli ich kierowcy. Jednym z nich był policjant z legionowskiej drogówki.
Zdarzenie miało miejsce około godziny 1530 na obszarze leśnym, niedaleko granicy Marek z Nieporętem. Z pierwszych policyjnych ustaleń wynika, że do tego tragicznego w skutkach wypadku doszło podczas wykonywania manewru wyprzedzania. Po czołowym zderzeniu kierowcy seata i mitsubishi nie mieli żadnych szans. Obaj zginęli na miejscu. Czynności prowadzone przez prokuraturę, biegłych i policję trwały kilka godzin. Przez ten czas ruch na drodze wojewódzkiej nr 631 był mocno utrudniony.
Zmarły policjant służył w sekcji ruchu drogowego legionowskiej Komendy Powiatowej Policji. Do Legionowa trafił u ubiegłym roku. Został tu przeniesiony z jednego z komisariatów podległych KPP w Nowym Dworze Mazowieckim. Młodszy aspirant Paweł Fabrowicz miał 40 lat, a w policji służył ósmy rok.
|
Komentarze użytkowników (9)
|
|
|