GrupaONE jest pomysłodawcą i organizatorem projektu BusinessCOFFEE.

BusinessCOFFEE jest projektem społecznościowym, który kierujemy do przedsiębiorczych kobiet oraz wszystkich tych które szukają inspiracji do własnego biznesu. Celem BusinessCOFFEE jest, aby przedsiębiorcze kobiety nawiązywały nowe kontakty oraz biznesowo wspierały własne firmy. Promujemy lokalne bizneswoman i tworzymy miejsce gdzie mogą wymienić się swoimi doświadczeniami biznesowymi i nie tylko.

 

Każde spotkanie BusinessCOFFEE ma trzy stałe punkty: – 2 minutowe prezentacje każdej uczestniczki – gość specjalny z obszaru biznesu – biznes na kanapie – wywiad na żywo z ciekawą kobietą, która odniosła sukces Dzięki gościnności naszego partnera biznesowego Coffeetown mamy doskonałe miejsce do cyklicznych spotkań, na które za każdym razem zapraszamy innego gościa. Są to specjaliści z różnych obszarów biznesowych.

A oto wypowiedzi naszych uczestniczek…

„Uczestniczyłam w 5 spotkaniu BusinessCOFFEE, moim pierwszym. Muszę na gorąco podzielić się swoimi obserwacjami, bo jestem pod ogromnym wrażeniem. Drodzy Państwo- jeżeli szukacie naładowania akumulatorów do pracy, mini-wykładów edukacyjnych w tematyce biznesowej i nie tylko, odświeżenia lub inspiracji do zarządzania swoim biznesem, albo też pomocy/natchnienia, aby go rozpocząć, a także ciekawych kontaktów biznesowych, a nawet ku mojemu zaskoczeniu pracowników…TO ŚWIETNIE TRAFILIŚCIE. A wszystko to spowija smak wybornej kawy i ciast serwowanych przez Coffeetown. Klamrą spinającą są obie, piękne i przedsiębiorcze prowadzące, których specjalnie nie wymienię z nazwisk, bo tu należy wymienić profesjonalną markę- GrupaONE.”

Agata Rygielska, trener, Łódź

„Spotkania BC to niesamowita okazja do poznania ciekawych, ambitnych kobiet, wymiany doświadczeń zarówno biznesowych, jak i tych z życia codziennego. Na stałe wpisały się w kalendarz legionowskich wydarzeń, ze względu na swoją wyjątkowość, a przede wszystkim energię jaka tam panuje.”

Edyta Niedźwiedzka Telimp Niedźwiedzcy Sp. jawna