Letnia słoneczna pogoda oraz perspektywa nadchodzących wakacji skłania do zadbania o ciało i zrzucenia kilku zbędnych kilogramów. Zmiana trybu życia oraz wysiłek fizyczny na pewno nam w tym pomogą, aczkolwiek aby pozbyć się cellulitu, rozstępów i poprawić ogólny wygląd skóry należy udać się po pomoc do profesjonalistów, którzy dysponują prawdziwym arsenałem zabiegów na ciało.

W renomowanych Salonach Urody znajdziemy urządzenia pomagające w pozbyciu się niechcianej pomarańczowej skórki, zatrzymanej w organizmie wody oraz udrożnią przepływ limfy, dzięki czemu łatwiej będzie pozbyć się nadmiaru wagi. Bardzo dobre efekty uzyskamy po serii zabiegów wykonanych BODY HEALTH, nieinwazyjną metodą wykorzystującą ciągłą próżnię o stałej sile przepływu, która porusza tkanki skóry i stymuluje mikrokrążenie. Redukuje cellulit, modeluje sylwetkę, wyszczupla, powoduje drenaż limfatyczny, poprawia napięcie mięśniowe i krążenie krwi. Najlepsze rezultaty uzyskamy po wykonaniu serii dziesięciu zabiegów, ale pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym z nich.

Wizja eksponowania ciał odzianego jedynie w skąpy struj kąpielowy, spędza sen z powiek wielu młodym matkom, których ciało po urodzeniu dziecka wzbogaciło się o kilka dodatkowych rozstępów, najczęściej szpecących piersi, uda, pośladki i oczywiście brzuch. Na szczęście nie trzeba już zakrywać się długimi chustami i zabudowanymi jednoczęściowymi strojami, gdyż szybkie i widoczne rezultaty w walce z rozstępami uzyskamy po zabiegach laserem zimnym. Promieniowanie podczerwone lasera stymuluje liczne komórki skórne, dzięki czemu zwiększa się metabolizm skóry, wzmagany jest podział komórek, zwiększeniu ulega ilość włókien kolagenowych i elastylowych oraz poprawie ulega krążenie krwi, w efekcie czego po kilku zabiegach rozstępy ulegają znacznemu spłyceniu, aż do ich całkowitego wyrównania. Ilość wykonanych zabiegów zależy od głębokości i „wieku” rozstępów.

Alternatywą dla lasera jest równie skuteczna mezoterapia mikroigłowa, która stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Jest to bezbolesny zabieg, który polega na wprowadzeniu za pomocą mikronakłuć, do skóry preparatów dobranych odpowiednio do problemu z jakim boryka się Klientka. Mezoterapia mikroigłowa niweluje cellulit, miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową, rozstępy i blizny, pobudza suchą i zmęczoną skórę, przywracając jej odpowiedni koloryt. Zabieg wykonuje się również w celu redukcji zastojów żylnych i limfatycznych, powodujących obrzęki i uczucie ciężkich nóg oraz przy problemach stawowo-mięśniowych takich jak skręcenia czy bóle stawów.

W ofercie Gabinetów Kosmetycznych znajdziemy również, szeroką gamę zabiegów wykonywanych jedynie poprzez nakładanie na ciało ampułek, kremów i masek. Prawie każda firma kosmetyczna posiada w swojej ofercie propozycje zabiegów na ciało działających ujędrniająco, antycellulitowo, wyszczuplająco. Do jednych z najbardziej skutecznych zaliczymy zabiegi znajdujące się w ofercie firmy Thalgo i Babor. Ogromne zaplecze laboratoryjne i lata doświadczeń na rynku kosmetycznym sprawiły, iż produkty tych firm dają widoczne efekty już na początku wykonywanych serii. Zabiegi mają działanie wyszczuplające i antycellulitowe, stymulują mikrokrążenie krwi, odżywiają i nawilżają skórę, redukują złogi tłuszczowe oraz eliminują nadmiar wody z tkanek.

Dzięki szerokiej gamie zabiegów na ciało wykonywanych w renomowanych Salonach Kosmetycznych, wizja lata i konieczności odsłonięcia większej partii ciała, nie będzie budziła już obaw w żadnej kobiecie, a jedynie skojarzenia z relaksem, zabawą i miłym uczuciem ciepłej bryzy na nieskazitelnej, opalonej skórze.